Köfteci Yusuf A.Ş. - İnsan Kaynakları Stajyeri

“Taze lezzetleri, esnaf ilgisiyle hızlı ve hesaplı sunarak müşterimizi mutlu etmek” misyonuyla yola çıkan Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında Bursa, İznik’te kurulmuştur. Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren ve Türkiye’nin en taze ve lezzetli köftelerini ve etlerini sunan firmanın Bursa Yenişehir’de bulunan tesisleri Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Üretim Tesisi unvanına sahiptir. Burada veteriner ve gıda mühendisleri denetiminde hazırlanan taze ve lezzetli etler ve köfteler Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerin yanında birçok diğer ilde de Köfteci Yusuf restoranlarına gelen misafirlere sunulmaya devam etmektedir. DÖNERY, HESAPLI KASAP, EKMEK ARASI Y, YUSUF BURGER ve DÜRÜM Y markalarını bünyesinde barındıran Köfteci Yusuf A.Ş. güncel olarak 100 e yakın şube ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf restoranları, Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

“1996’da İznik’te başlayan esnaflığımızdan ödün vermeden; Türkiye et ve restoran sektörünün lider firması olmak, yurt dışında da şubeleşerek dünyanın önde gelen restoran markalarından biri olup memleketimize kazanç getirmek.” vizyonuyla hareket eden Köfteci Yusuf A.Ş., 2023 yılına kadar yurtdışında en az 3 farklı ülkede şube açmayı planlamaktadır. Müşteri Odaklılık, Bireylere Saygı, Rekabetçi Düşünce ve Eylem olmak üzere üç ana kategoride benimsediği ve çok önem verdiği değerlerini takip ederek yolculuğuna devam eden firma, işini tutkuyla yapan, evrensel değerlere saygılı 7000’i aşkın çalışandan olan güçlü bir ailedir.

İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

23 yıldır Türkiye’nin en taze ve lezzetli köftelerini ve etlerini servis eden bir firma olarak çalışanlarımızla fark yarattığımızı biliyor ve bu anlayışla çalışanlarımızın mutlu, huzurlu, güvenli bir ortamda çalışmaları için çabalıyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımızı dinleyerek önerileri doğrultusunda geliştirmeler yapmaya, çeşitli aktivite ve uygulamalarla motivasyonlarını artırmaya, onların başarılarını izlemeye ve ödüllendirmeye çalışıyoruz. Ayrıca kurumsal akademimizle çalışanların gelişimine sürekli destek vermeye gayret ediyor, gelişimleriyle öne çıkan çalışanlarımızı Yöneticilik Okulu programımıza dahil ederek yükselmesine destek oluyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI STAJYER ÖĞRENCİ GENEL NİTELİKLER:

Üniversitelerin öncelikle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve ilgili bölümlerinde öğrenim görmekte olan ,iş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı, düzenli , hızlı ve titiz, analiz etme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın ve öğrenmeye istekli, iletişim becerisi ve enerjisi yüksek stajyer öğrenci arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI:

- Pdks sistemi üzerinden gerekli takiplerin yapılarak, devamsızlık, fazla mesai, izin süreçlerini takip etmek,

- Sorumluluğundaki şubelerin seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi,

- İşe giriş ve işten çıkış süreçlerinin takibinin yapılması,

- Personel özlük dosyalarının hazırlanması ve güncel tutulması,

- Aylık maaş bordrolarının imzalatılması.

DEĞERLENDİRME VE İŞE ALIM SÜRECİ


Firmamızda işe alım süreci, pozisyonlar için belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.
Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Bugüne dek önümüzdeki hedeflere çalışanlarımız sayesinde ulaşabildik, 23 yıldır mükemmel müşteri memnuniyetini çalışanlarımızın gayretleriyle başardık, çok önem verdiğimiz kalite standardını personelimizin titiz çalışmasıyla sağladık, ailemizdeki huzur ortamını çalışanlarımızın iyi bir ekip üyesi olmasıyla yaratabildik. Bugün yine geleceğe ilişkin önemli hedeflerimizi, çalışanlarımızdan aldığımız destekten ve cesaretten dolayı önümüze koyabiliyoruz. Hedeflerimize koşarken sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Başvuru için:

nergul.yilmaz@kofteciyusuf.com.tr