Eğitim ve Seminerler

Kariyer Günleri 

Her yıl Nisan ayının ilk haftasında düzenlenen Kariyer Gelişim Günleri’nde bilişim ve telekomünikasyondan, finansa, enerjiden, danışmanlığa farklı sektörlerde hizmet veren, Türkiye’de ve dünyada başarılı lider firmalar çağırılarak öğrenciler ile buluşturulmakta ve öğrencilerin hangi sektörde, hangi pozisyonda ve hangi şekilde ilerleyeceklerine dair ipuçları elde etmeleri sağlanmaktadır. 

Bu sayede Şirketler de kurumsal yapılarını, iş alanlarını ve işe alım kriterlerini öğrenciler ile paylaşarak uygun adaylara ulaşma fırsatını yakalamaktadır. 

İş Hayatında Giriş Seminerleri 

Öğrencilerimizin kariyer planlarını yaparken profesyonel hayatın içinden deneyimli yöneticilerin sektörel ve mesleki alanlarda bilgi ve deneyimlerinden faydalanmalarını ve bu kişileri yakından tanıyarak farklı kurum kültürleri hakkında bilgi edinmelerini sağlamak amacı ile düzenli olarak organize edilen İş Hayatına Giriş Seminerleri yoğun ilgi görmektedir. 

Bu seminerlerde Şirketlerin sektörel bilgi ve deneyim paylaşımının ile birlikte iş imkanlarını da paylaşmalarına, uygun adaylara ulaşmalarına ve iş görüşmeleri yapmalarına da olanak sunulmaktadır. 

Kariyer Gelişim Eğitimleri

Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini tamamlamaları, kariyer tercihlerini bilinçli bir şekilde yaparak etkin iş arama yöntemleri edinmeleri ve iş hayatına adım attıktan sonra başarılı olabilmeleri için, stres yönetiminden, Cv yazma tekniklerine, imaj yönetiminden, zaman yönetimine kadar bir çok farklı konuda eğitimler düzenlemekteyiz.

Şirket Ziyaretleri 

Şirket ziyaretleri ile, Şirketlerin öğrenci ve mezunlarımız ile Kampüs içinde buluşmalarına ek olarak, yapılan işin yerinde görülmesi, kurum iklimi ve kurumsal çalışma kültürünün daha iyi anlaşılması amacıyla düzenlenen şirket ziyaretlerinde tanıtım yapma ve kurum kültürüne uyum gösterebilecek öğrencilerden başvuru alma imkanını yakalamasına olanak sunulmaktadır. 

Düzenlediğimiz etkinlikler için lütfen tıklayınız.