Adecco Group - Ceo for One Month

‘’İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan The Adecco Group, üniversite öğrencilerine yönelik kariyer programı CEO for One Month ile gençlere CEO’luk deneyimi yaşama fırsatı veriyor. Başvurular arasından başarılı olan aday 1 ay boyunca Adecco Group Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölge Başkanı Tibet Eğrioğlu ile aynı ofisi paylaşacak.

Eğrioğlu’nun tecrübelerinden faydalanmanın yanı sıra şirketin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olacak aday, hem günlük yönetim konularını takip edecek hem de yönetim kararlarının alındığı toplantılara katılacak hem de 27.500 TL’lik ödülün sahibi olacak.

Farklı ülkelerden bu programa katılan adaylar arasından seçilecek en başarılı 10 genç ise uluslararası eğitim kampına katılmaya hak kazanacak. Bu kampı başarıyla birinci olarak tamamlayan genç yetenek hem Adecco Group Global CEO’su Alain Dehaze ile Zürih’te 1 ay çalışma şansı yakalayacak hem de 15.000 Euro para ödülü kazanacak.’’

Daha fazla bilgi için ve başvuru için: https://www.ceoforonemonth.com/

The Adecco Group is offering you the unique opportunity to become the global ‘CEO for One Month’, under the direct supervision of the CEO of the Adecco Group, Alain Dehaze.

The selected global ‘CEO for One Month’ will get a taste of how to run a multinational company with 34,000 employees in 60 countries. The highly qualifying experience could be a huge boost to any career!

‘CEO for One Month’ will run in more than 40 countries, where the first step will be for candidates to apply to become ‘CEO for One Month’ in their country of residence, before making it to a shortlist of 10 top performers. Of the final 10 candidates, 1 will be chosen to become global ‘CEO for One Month’

More information and application : https://www.ceoforonemonth.com/

khas