Adecco Group - CEO for One Month

CEO for One Month, üniversite öğrencilerine veya yeni mezunlara 1 ay boyunca CEO’luk deneyimi yaşama fırsatı veren bir kariyer programıdır. Program, 2013 yılında genç işsizliğini azaltmak, beceri açığını gidermek ve gençlerin gelecekteki iş dünyalarını şekillendirmek için gerekli beceri ve deneyimle güçlendirmek için oluşturulmuştur.
  • “Vizyonumuz, gençleri, dünyamızın geleceğini şekillendirmek için gerekli beceri ve deneyimle güçlendirmektir.” ‘CEO for One Month', gençlere liderlik potansiyellerini geliştirme ve sergileme, bir iş lideri olarak başarılı olmak için öğrenme ve kariyer basamakları için gereken becerileri ve deneyimi kazanma imkanı sunan bir girişimdir. Ulusal düzeyde, üst düzey bir iş liderinin hayatını deneyimlemek ve The Adecco Group ülke düzeyindeki CEO'larıyla tam bir ay boyunca yan yana çalışmak için, başvuru havuzundan başarılı bir aday seçilir. Son beş yılda, 200'den fazla aday bu inanılmaz fırsatı yakaladı.
  • Daha sonra, The Adecco Group'un Global CEO'su ile birlikte çalışacak en iyi yeteneğe karar vermek için bir Global Bootcamp için yılda on seçkin ulusal katılımcı seçilir. Seçilen aday, The Adecco Group’un Global CEO’suyla bir ay birlikte çalışır.

Daha fazla bilgi için: https://www.adeccogroup.com/ceoforonemonth/

Son Başvuru: 13 Nisan 2023

Başvuru için tıklayınız.