ÇETAŞ OTOMOTİV - GÖRSEL TASARIMCI

ÇETAŞ, otomotiv perakendeciliğinde Türkiye'nin en geniş kapsamlı otomotiv marka bayiliklerini bünyesinde barındıran bir otomotiv grubudur.

Bugün ÇETAŞ, 40 yılı aşkın sürede elde ettiği otomotiv tecrübesini; Ford, Renault, Dacia, Opel, Citroen, Peugeot, Isuzu ve Ford Trucks markalarının satış, servis, yedek parça ve ikinci el fonksiyonları ile temsil eden, Türkiye'nin bağımsız (otomotiv üreticisi veya distribütör tarafından sahip olunmayan) en büyük bayilik gruplarından biridir. Filo ve perakende müşterilerimize"Türkiye'nin Otomotiv Perakendecisi" sloganı ile, Çetaş deneyimini yaşatmak en büyük dileğimiz.

Çetaş Otomotiv olarak; odak noktamız, otomotiv satış ve satış sonrası hizmetlerde, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde sonuçlandırmaktır. Müşterilerimizden gelen her geri bildirimi kalitemizi iyileştirmek için değerli birer araç olarak görüyoruz.

GENEL NİTELİKLER

- Türkiye’nin Otomotiv Perakendecisi Çetaş Otomotiv’in Dijital departmanında yer almak üzere GRAFİKER / GÖRSEL TASARIMCI / VIDEOGRAPHER alanlarında STAJYER pozisyonları mevcuttur.

- Üniversitelerin görsel iletişim, yeni medya ile ilgili bölümlerinde okuyan

- Detaylara önem veren, iş sorumluluğuna sahip

- İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın

- Adobe Photoshop, Adobe After Effect, Adobe Premiere, Illustrator, ve Adobe InDesign gibi tasarım programlarını kullanan

- Sosyal medyada kullanılacak çekimlerde görsel kalitesini sağlayarak fotoğraf ve video çekimi yapabilen, bu çalışmaları düzenleyip sosyal medyada yayınlanması için hazır hale getiren

- Masaüstü video çalışmaları ile şirketin stratejilerine uygun çalışmaları üretilmesine destek olacak

-Uzaktan çalışma yöntemiyle haftanın en az iki günü stajını sürdürebilecek adayların başvurularını değerlendirmeye alacağız.

- İlgilenen adaylar, özgeçmişlerini ekinozcelik@cetas.com.tr’ye gönderebilir.