ÇOCUKLU DÜNYA- SOSYAL MEDYA STAJYERİ

ÇOCUKLU DÜNYA
0-6 yaşa odaklandık çünkü...
Beyin gelişiminin %75’i bu dönemde tamamlanır. Algılama ve öğrenme çok hızlıdır. Öğrenme, beyin hücrelerinin uyarılması ile gerçekleşir. Uyarılan beyin hücreleri çoğalır, kalıcı olur. Etkileşim ve aktiviteler öğrenmeyi tetikler.

Bu dönemdeki katkı çocuk gelişiminde büyük fark yaratabilir.

Nasıl?
Çocuklar bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişim gösterirler. Her çocuğun gelişimi kendine özel bir seyirde gerçekleşir.
ÇocukluDünya’nın 0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanları için ayrı ayrı hazırladığı sorular yardımı ile çocuğunuzun gelişim seviyesini belirleyebilmek kolaydır.
ÇocukluDünya çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun, ona özel bir aktivite programı önerir.Çocuğunuzla yapacağınız aktivitelerle hem birlikte eğlenmiş, hem de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz.
ÇocukluDünya aktivitelerini çocukları ile düzenli olarak uygulayan aileler…
Çocuklarını daha iyi tanıma şansına sahip olurlar.Çocuklarını iyi tanıyan aileler onların gelişimleri için uygun ortamı daha kolay hazırlarlar.İlgili anne ve babalar tarafından, mutlu ve huzurlu bir ortamda eğitilen çocuklar, potansiyellerine daha kolay ulaşabilirler.

İŞ TANIMI 

  • SEO, Wordpress/ Woocommerce üzerinde geliştirme yapmak, makale yüklemek ve HTML konularında çalışmak, teknoloji konularında araştırma yapmak.
  • Wordpress, Woocommerce veya HTML üzerinde daha önce çalışmış olmak tercih sebebidir.
  • Sosyal medyada araştırma yapmak, sosyal medya çalışmalarımıza ve bloğumuza destek olmak, paylaşımları hazırlamak. Sosyal medya üzerinde daha önce çalışmış olmak veya ilgili olmak gerekmektedir.
  • Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek isterseniz, Araştırmaktan hoşlanıyorsanız, Bağımsız çalışabiliyorsanız, Sorumluluk almaktan hoşlanıyorsanız ilana başvurularınızı bekliyoruz. 
  • Tüm stajlarımız uzaktan çalışma ile gerçekleşecektir.
  • Başvuru için: info@cocukludunya.com