İsbak - Gömüllü Yazılım Uzmanı

İSBAK İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. (İSBAK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından trafik ve sistem mühendisliği ile projelendirme ve uygulama hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla 1986 yılında kurulmuştur.

Kâğıthane ilçesinde bulunan yerleşkesinde, 30 yılı aşkın tecrübesi ve alanında uzman profesyonel kadrosu ile yaptığı çalışmalarla Akıllı Ulaşım Sistemi’ndeki teknolojik gelişmelere yön veren İSBAK; aralarında Türkiye’nin ilk yerli sinyalizasyon sistemi de olmak üzere pek çok yeniliğe imza atmakta ve kendi teknolojik devrimini yapmaktadır.

1996 yılında kurduğu Ar-Ge departmanı ile Türkiye’nin ilklerine imza atan İSBAK, 2015 yılında kendi bünyesinde faaliyete geçirdiği Türkiye’nin Akıllı Ulaşım Sistemleri alanında ilk yerinde lisanslı ArGe Merkezi ile trafik yönetim sistemleri konusundaki uzmanlığını inovatif ve etkili çözümlere dönüştürmekte ve İBB’nin teknoloji yüzünü temsil etmektedir.

Konusunda en az 4 yıl tecrübeli "Çok ivi derecede Gömülü C ve C++ dillerini bilen ve bu konuda ivi derecede uygulama tecrübesine sahip,
 

Seri haberleşme (UART, RS232-485, BUS, vb.) teknolojileri konularında tecrübeli,
 

TCP-IP, UDP protokolüne hakim ve uygulama geliştirmiş, GNSS, GSM Modüller üzerinde tecrübeli,

AT komutlarına hakim,

RTOS, Gömülü Linux sistemleri konusunda ve Bluetooth- Zigbee vb protokoller konusunda bilgi sahibi,

adayların başvurularını bekliyoruz.