Servier Genel Başvuru

Merkezi Fransa'da bulunan Servier, vakıf tarafından yönetilen bağımsız ve uluslararası bir farmasötik gruptur. 150 ülkede faaliyet gösteren Servier Grup, dünya çapında 22.000 kişiye istihdam sağlamakta ve yıllık yaklaşık 4 milyar avro olan cirosunun %25'ini araştırma ve geliştirmeye ayırmaktadır. Servier, kardiyo-metabolizm, immuno-inflamatuar, nöroloji ve onkoloji alanlarında faaliyet göstermekte ve bu alanlarda araştırmalar yapmaktadır. Grubun bir parçası olan Servier İlaç Türkiye 'de 1986 yılından beri faaliyet göstermektedir.


Servier İlaç, son üç senedir katıldığı Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırma ve yarışmada üst üste üç yıl Türkiye’nin “En İyi İşverenleri 2019”, “En iyi İşverenleri 2020” ve “En iyi İşverenleri 2021” ödüllerine layık görülmüştür.

 

İş Tanımı:

Bu bir "Genel Başvuru" ilanıdır; belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır.

Başvurunuzu (staj başvuruları da dahil) çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile iletebilirsiniz.

Başvurular, ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.